İYİ BİR EĞİTİM için

INTERTRAFFIC İSTANBUL 2021

05-26-2021 , 10:00 - 18:00 hours , Istanbul Expo Center Turkey (Istanbul Fuar Merkezi Türkiye)

 

Ülkemizde iki yılda bir düzenlenen fuar, dünyanın seçkin kentlerinde sektör liderlerini bir araya getiriyor. Intertraffic 2021' de Istanbul’da gerçekleştirilecek.

 

Intertraffic İstanbul altyapı, trafik yönetimi, güvenlik ve otopark alanlarında (sürdürülebilir) mobilite çözümleri ve ürün ve hizmetlerinde faal olan işletmeler için ideal bir buluşma ortamı sunuyor. Türkiye ve çevresindeki ülkeler, Türkiye’nin coğrafi konumu nedeniyle dev bir büyüme potansiyeline sahip sahip. Bu göz önüne alındığında, Intertraffic Istanbul’da yeni iş ilişkileri geliştirmek ve mevcut ortaklarla bir araya gelmek yeni ufuklar vaad ediyor.

 

Intertraffic İstanbul fuarı 4 ana bölümden oluşuyor; Altyapı, Emniyet, Trafik Yönetimi ve Park. Altyapı Bölümü altında yer alacak olan katılımcıların sektörel dağılımları şu şekilde. Kamu aydınlatması, Yol yapımı ve bakımı, Yıkım ve yenileme, Ray teknolojisi, Tünel teknolojisi, Köprü yapımı, Yol boyu ekipmanı, Yol işaretleri, Sokak ekipmanları, Yansıtma materyalleri, Danışmanlık ve araştırma, Diğer altyapı seçenekleri.

Emniyet Bölümü altında yer alacak katılımcıların sektörel dağılımları şu şekilde.

Trafik işaretleri, Trafik ışıkları, Dinamik ve statik ikaz sistemleri, Çarpma yastıkları, Bariyer sistemleri, Koniler, Hız tümsekleri, Güvenlik üstleri, Acil durum ekipmanı, Olay ve Kaza Yönetimi, Danışmanlık ve araştırma, Diğer güvenlik sistemleri.

Trafik Yönetimi Bölümü altında yer alacak olan katılımcıların sektörel dağılımları şu şekilde.

Dinamik Trafik Yönetimi, Gerçek Zamanlı Trafik Yönetimi, Yoğunluk Yönetimi, Olay ve Kaza Yönetimi, Gözetleme ve kontrol sistemleri, Uygulama sistemleri, Dinamik ve statik ikaz sistemleri, Park ve Sürüş, Rampa ölçüm sistemleri, Araç içi bilgilendirme sistemleri, Yolcu bilgi sistemleri, Trafik analizleri, Bilet ve geçiş sistemleri, Akıllı kart teknolojisi, Kentsel planlama, Trafik Danışmanlığı ve araştırma, Diğer trafik yönetimi seçenekleri.

Park Bölümü altında yer alacak olan katılımcıların sektörel dağılımları şu şekilde.

Park ekipmanı, Yol yönlendirme sistemleri, Park ve sürüş bilgilendirme sistemleri, Benzin istasyonu işletim sistemleri, Bilet ve ödeme sistemleri, Park bilgilendirme sistemleri, Park rezervasyon sistemleri, Bariyerler ve şeritler, Giriş Kontrol sistemleri, Görsel sistemler, Park raporları ve istatistikleri, Danışmanlık ve araştırma, Diğer trafik yönetimi seçenekleri.

 

INTERTRAFFIC İSTANBUL 2021
Etkinlik No : 1
Tarih : 05-26-2021
Mekan : Istanbul Expo Center Turkey (Istanbul Fuar Merkezi Türkiye)
Açık Adres : İstanbul
Yetkili Tel: : 0216 425 6300
Web: : www.intertraffic.com
Etkinlik Türü: : Fuar

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

TRAFİK Hayattır

Copyright , Her hakkı saklidır. www.ehliyettr.com | 2019