İYİ BİR EĞİTİM için
ANADOLU Sürücü Kursları

Anadolu Sürücü Kursları

Şirinevler Mahallesi, Meriç Sk No:13, 34188 Bahçelievler, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Anadolu Sürücü Kursları
Fuat Kutlu
Şirinevler Mahallesi, Meriç Sk No:13, 34188
Bahçelievler , İstanbul
20 Yıllık Deneyimi İle Sürücü Kursları Sektöründeki Liderliğini Sürdüren Ve Her Geçen Gün Hizmet Kalitesini Artıran Anadolu Sürücü Kursları; Yenilikçi, Cesur Ve Öncü Girişimleriyle Günümüz Trafiğini İyileştirmek Ve Hayata Bilinçli Sürücüler Kazandırmak İç

Anadolu Sürücü Kursları Hakkında

 

  • Anadolu Sürücü Kursları; yaşadığı çağın içinde, trafik kurallarını bilen, insani değerlerine sahip çıkan, bilinçli ve saygılı sürücüler yetiştirir.
  • Bulunduğu sektöre verdiği hizmet kalitesini geliştirerek çağın gereksinimleri sağlar.
  • Kursiyerlerine verdiği hizmet kalite standardını yenilikten yana kullanmayı tercih eden kurum ayrıca bünyesinde çalışanlarına verdiği değerle, öncü çizgisini korumaktadır. Kendini geliştirerek çağın gereksinimlerini kurumsal yapısıyla birleştiren Anadolu Sürücü Kursları; kursiyer, çalışan, iş birlikçi, paydaş, tedarikçi firmalarla sürücü kursları içerisinde farkını hissettirmeyi amaçlar.
  • “Önce insan güvenliği” sloganıyla başlattığımız iş sürecimizde, güven kazanmak ve sürdürülebilir güvenirlilik ile istikrarımızı korumaya devam ederiz.
  • Trafik eğitimini en doğru kanallarla kursiyerlerimize aktarmak, iş yaptığımız ve herhangi bir nedenle ilişkili olduğumuz, çalışanlarımız da dâhil olmak üzere her tarafa karşı doğrulukla ve dürüstlükle hareket ederiz.
  • Trafik saygıdır ve saygı vazgeçilmezimizdir. Bizler kursiyerlerimizi dinler, algılamalarını, endişelerini anlamak için çaba gösteririz. Bireylerin problemlerini çözmek için tüm birimlerimizle birlikte ortaklaşa çalışıp, elimizden geleni yaparız.

  • İlk kayıt işleminden ehliyet sahibi olana kadar ki süreçte, bizler birlikte çalışmanın keyfini sürer ve birbirinden güç alan bir yapı içerisinde olduğumuzu her an hissederiz.

  • Tüm şubelerimizde kalite standartlarımızı korumayı hedefleriz. Bilgi ve birikimimizi kursiyer, paydaş, çalışanlarımızla paylaşmayı bir anlayış biçimi olarak kabul ederiz.

  • İçimizdeki girişimcilik ruhu ile harekete geçtiğimiz günden bu yana tüm faaliyetlerimizde; farklılık ve yaratıcılık yapı taşlarımız oldu. İnovasyon (yenilik), teknoloji ile çağa uygun yatırım yapar ve değişimin ilk adresi olmak için çalışırız.

  • Değişen kursiyer ihtiyaçları karşısında, doğru ve hızlı çözümler ile müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşıma sahip, güvenilir ve çevreye karşı sorumluluklarını yerine getirerek, sahip olduğumuz değerlere sıkı sıkıya bağlı olarak ilerlemeyi ve kurum değerlerimizle yolumuza ışık tutmaya devam ederiz.

TANITIM VİDEOSU

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:30-19:30
Cumartesi 08:30-19:30
Pazar 08:30-19:30
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

TRAFİK Hayattır

Copyright , Her hakkı saklidır. www.ehliyettr.com | 2019