İYİ BİR EĞİTİM için
Özel Direksiyon Dersi MEB Onaylı

Özel Direksiyon Dersi Meb Onaylı

Çekmeköy-İstanbul Çekmeköy, İstanbul
Cep Onaylı
Online
Vitrin
Mesaj Gönder
İş Alanları

Sürücü kursları

Sürücü Kursuna Ait Özel Pedal Tertibatlı Güvenli Araçlarımızla Otomatik Ve Manuel Vitesli Olmak Üzere İhtiyaca Göre Ehliyetli Kişilere Şehir İçi Tamamlayıcı Ya Da Temelden Başlatılarak Özel Ders Vermekteyiz.

Özel Direksiyon Dersi Meb Onaylı Hakkında

1995 yılından beri görev aldığım sektörde binlerce kişiye ehliyet vermenin ve bir o kadar da hem parkur hem şehir içi eğitimler ile sektörün aranan isimlerinden olmanın gururunu taşıyorum.Genelde sürücü adaylarında gözlemlediğim KORKU, PANİK, ÇARESİZLİK duygularından sizi kurtararak sürüşün mantığına yönlendiriyorum.

Dersleri güncel konular ve ihtiyaçlar eşliğinde anlattığımız için açıkta kalan bilgi kalmaz, yalnız başınıza sürüşle rahatlıkla başedebilirsiniz.mesela buradan iki tüyo vermek istiyorum

Zamanlama sizin zihninizde yanınızda oturan kişinin değil.

Direksiyon başındaki kişinin trafik ve sürüş matematiği vardır.Yanında yolculuğa eşlik etmek için oturan baba, eş, çocuk komut vermeye kalktığında acemi de olsa usta da olsa kafa karışıklığına sebebiyet verir.Sürüşünüze hiç kimsenin müdahil olmasını onaylamayın.

Arkanızdan gelen araç sürücüsü sizin komutanınız değil! Siz de onun emir eri değilsiniz!       Aynadan baktınız arkanızda araç var sellektör yapıyor.Yapsın geçmeye çalışıyor siz özel bir çaba sarfetmeyin ACEMİSENİZ başetmeye çalışmayın.Nasılsa bir yolunu bulur geçer dengenizi kaybedecek sonuçlarla başedemez hale gelmeyin.

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

  • 5/5

    ehliyettr admin team Başarılarınızın devamını dileriz.

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00-18:00
Cumartesi 09:00-18:00
Pazar 09:00-18:00
Özel Durum Randevularınızı lütfen 1 hafta önceden planlamamızı sağlayınız
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

TRAFİK Hayattır

Copyright , Her hakkı saklidır. www.ehliyettr.com | 2019